Beyaz Eşya servisi

Beyaz Eşya servisi İstanbul’un her yerine çözümler sunar. Bir servis talep ederseniz, evinize gelecek olan uzman servis personeli, tüm beyaz eşya markalı cihazların arızalarına karşı profesyonel bir çözüm üretecektir. İstanbul Beyaz Eşya hizmeti olarak kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet anlayışına sahip olan şirketimiz, 18 yıldan fazla bir süredir sektörde olma tecrübesi ve özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Beyaz eşya hizmetleri arasında kombi servisi , beyaz eşya ve ankastre ürünlerin onarımı, bakımı ve montajı yer almaktadır. Beyaz Eşya servisi, İstanbul’un tüm semtlerine ve Avcılar, Bakırköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Bahçelievler, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar gibi belli başlı ilçelere hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati İstanbul’un tüm servis, bakım, onarım ve kurulum işlemlerini başarıyla yapan Beyaz Eşya servis personeli, alanında uzmanlaşmıştır ve her gün kendilerini günceller. Müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için her gün çalışan Beyaz Eşya servisi, İstanbul’un her yerine ulaşmakta ve arızalar için profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarına son veren Beyaz Eşya servisleri, bir telefon kadar uzak.

Beyaz Eşya servisi

Uzman personellerimiz Beyaz Eşya Servisi İstanbul ilçe ve ilçe hizmetleri;

Arıza tespiti
Bakım ve onarım
Yedek parça
montaj
Öyleyse, Beyaz Eşya servisinin hangi cihazları İstanbul’da onarım işleri yapıyor?

Kombi Servisi

Kombi Bakım, Montaj ve Servis
Bakım, Kurulum ve Servis
Beyaz Eşya Bakım, Kurulum ve Servis
Ankastre Ürünlerin Bakım, Kurulum ve Servisi
Çağrı merkezimizi arayarak ve servis talep ederek, kısa sürede tüm arızalarınız için çözümler bulabilirsiniz. Bizi 0216 469 34 35 numaralı telefondan arayabilirsiniz. İnternet üzerinden online servis talep formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Beyaz Eşya Servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve tamir işlemlerini en kaliteli ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Kapıda öde Avantajı!
Kurulduğumuz günden beri, müşteri odaklı olarak belirlediğimiz prensiplere uygun olarak ödemeler ve arızalar konusunda size cazip ve uygun fırsatlar sunuyoruz. Müşteri odaklı politikamız doğrultusunda size kapıda kredi kartıyla ödeme yapmanın avantajını sunuyoruz.

Parça Garantisi
Şirketimiz profesyonelliği ilke edindiği ve yıllarca süren güven ve tecrübesinden yararlandığı için, arızaların giderilmesi durumunda kendilerine verdiği güvenceyle, bu güven ve tecrübenin ispatını kanıtlar.

Çağrı Merkezi
Bize daha kolay ulaşabilmek için firmamız arıza bildirimini gerçekleştirmek ve günün her saati ile her dakikada bir çağrı merkezi ile çalışmak ve bir çağrı merkezi ile hizmet talep etmek için her türlü teknik ve fiziksel altyapıyı sağlam bir şekilde kurmuştur. hizmet vermektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Beyaz Eşya servisi Beyaz Eşya servisi için yorumda bulun

    Beyaz Eşya servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Eşya servisi için ilk yorumu yapabilirsin.