rational fırın

Endüstriyel Fırın Çeşitlerimiz

 

Siz değerli müşteriler sitemize giriş yaparak en yeni sanayi tipi rational fırın modellerimize hızlıca göz atabilirsiniz. Teknoloji desteği ile üretip satışa çıkardığımız tüm fırınlar akıllı sisteme sahip olup zamandan tasarruf yapmanızı da sağlıyor.

Konveyörlü Fırın Çeşitlerimiz ve Özellikleri 

1- Paslanmaz gövde kalitesi: Sizlere sunduğumuz ilk endüstriyel fırın ürünümüzde tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş gövde kalitesi de sunuluyor. Bu fırınlarımız darbelere ve çevre şartlarına karşı ekstra dirençlidir.

2- Enerji ve zaman tasarrufu: Programlı ve hafızalı yapısı sayesinde sizlere zaman kazandıran üst düzey fırınlarımız aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor. Bu sayede her türlü endüstriyel mutfakta çok daha az enerji ile çok daha leziz yemekler hazırlayabilirsiniz.

3- Dokunmatik ekran kolaylığı: Program ayarları ve sıcaklıklar konveyörlü fırınlarımızın üstünde yer alan panel üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir. Dokunmatik olan bu ekranlar herkesin rahatlıkla kullanabileceği, basit bir sisteme sahiptir.

4- 2 yıllık garanti: Tüm fırınlarda olduğu gibi konveyörlü fırınlarımızda da sizlere 2 yıllık servis garantisi sunuyoruz.

Sadece pizza pişirmek için özel olarak üretilmiş konveyörlü fırınlarımız da sitemizde satışa çıkarılmaktadır.

Hızlı Pişirme Fırınlarımız ve Avantajları 

1- Farklı renk seçenekleri: Kafelerde, lokantalarda ve benzeri işletmelerde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz hızlı pişirme fırınlarımızda farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Ana renklerin dışında kırmızı ve mavi gibi canlı renkleri de herhangi bir fiyat farkı ödemeksizin satın alabilirsiniz.

2- Kolay temizlik imkanı: Piyasadaki diğer fırınların aksine bizden temin edeceğiniz hızlı pişirme fırınları size çok kolay temizleme imkanı da sunuyor. Çıkarılabilen alt paneller rahatlıkla silinip eski yerine konulabilir.

3- Az Yer Kaplama: Minimal bir yapıya sahip olan hızlı pişirme ürünlerimiz küçük mutfaklarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Az yer kaplayan ergonomik yapısıyla 6 adet önceden ayarlanmış sayacı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. rational fırın için yorumda bulun

    rational fırın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak rational fırın için ilk yorumu yapabilirsin.